خوش آمدید ، این نخستین بازدید شماست ؟ جهت ثبت نام بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید

پسوریازیس مسری نیست، آما آگاهی فرد به فرد انتقال می یابد. پنهان شدن کافی است. زندگی کنید!

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
 1. #1
  aida

  صدفک ماهی درمانی - Fish Therapy

  درباره ماهی درمانی چه می دانید؟

  ماهی درمانی (Fish Therapy)در سال های اخیر برای درمان برخی بیماری ها از جمله برخی ناراحتی های پوستی و یا کاهش استرس از آن استفاده می شود. ماهی هایی که برای این نوع درمان مورد استفاده قرار می گیرند ماهی های خاصی هستند.

  ماهی درمانی
  این نوع ماهی ها در استخرهای روباز و در چشمه های آب معدنی برخی کشورها وجود دارند و غذای اصلی آنها در پوست افراد مبتلا به بیماری پسوریازیس می باشد.

  این نوع ماهی از قسمت های بیمار و یا قسمت های مرده پوست این بیماران تغذیه می کند و به قسمت های سالم پوست آنها کاری ندارد، در نتیجه اثرات مفیدی روی بهبود بیماری آنها خواهد گذاشت.

  چشمه های آب معدنی به عنوان یک گروش درمانی مناسب و مهم برای کاهش موقت علایم این بیماران محسوب می شود و این بیماران می توانند هر چند ماه یک بار، با مراجعه به این چشمه های آب معدنی و استفاده از ماهی های آن به روند بهبودی خود تسریع ببخشند.
  در روش ماهی درمانی، ماهی خورده نمی شود، بلکه افراد قسمتی از بدن خود و بیشتر پای خود را در آب حاوی این ماهی ها قرار می دهند و ماهی ها با جمع شدن در اطراف پای فرد، تاثیر خود را روی پوست می گذارند

  نحوه تاثیر ماهی درمانی بر بیماری های پوستی
  هنگامی که بیماران مبتلا به پسوریازیس وارد این آب ها می شوند، ماهی ها به آنها نزدیک شده و شروع به مکیدن قسمت های بیمار پوست این افراد می کنند. برای سایر بیماری های پوستی هم همینطور عمل می کنند.

  پس از مکیدن، برخی از نقاط پوست این افراد خونریزی کمی می کند و فرد، قسمت زخمی را در معرض نور خورشید و آب قرار می دهد.

  سلنیوم موجود در این آب ها، نقش مهمی در درمان این بیماری ها دارد. سلنیوم مهم ترین عنصر برای ترمیم زخم پوستی این بیماران می باشد.
  همچنین سلنیوم موجود در این آب ها، اثر محافظتی برای سلول ها در مقابل رادیکال های آزاد دارد.اثرات مفید این نوع آب بر بیماری های گوارشی و بیماری های زنان دیده شده است.

  بیماران مبتلا به اختلالات عصبی و روماتیسمی با غوطه ور ساختن بدن خود در داخل این آب ها، از میزان ناراحتی هایشان کاسته می شود.

  مکیدن پوست توسط ماهی ها باعث ایجاد احساس خوبی در بیمار می شود، احساسی مثل سوزن سوزن شدن و ماساژ خفیف پوست. این کار اغلب توسط ماهی های جوان تر که نیاز بیشتری به مواد غذایی دارند و قدرت مکیدن آنها بیشتر است، انجام می گیرد. این نوع مکیدن علاوه بر خاصیت درمانی، اثرات روانی مناسبی بر روی بیماران دارد.

  علاوه بر بیماران، افراد سالم هم از این چشمه ها استفاده می کنند. پوست افراد سالم هنگام برخورد با این ماهی ها، بازسازی می شود، به عبارت دیگر این ماهی ها بخش های مرده و کراتینه پوست را مصرف می کنند.

  در طی یک تحقیق، ۶۷ بیمار مبتلا به پسوریازیس را به مدت سه هفته، روزانه به مدت ۲ ساعت در حمام آب گرمی قرار دادند که حدود ۲۵۰ تا ۴۰۰ عدد از این ماهی ها داشت.

  بعد از حمام به مدت ۳ تا ۵ دقیقه این افراد را در معرض اشعه ماورای بنفش قرار دادند. پس از گذشت سه هفته، ۷۲ درصد از شرکت کنندگان، کاهش علایم بیماری پسوریازیس را نشان دادند.


  ویرایش توسط AZIN : 01-06-2014 در ساعت 16:59

 2. 5 کاربر پست aida عزیز را پسندیده اند .


 3. #2
  aida
  ماهی درمانی یکی از شیو ه های طبیعی درمان بیماری های پوستی است که اول بار در کشور ترکیه توسط درمانگران طب سنتی این کشور برای درمان برخی بیماری های پوستی مانند پسوریازیس مورد استفاده قرار گرفت.

  در این شیوه درمانی، ماهی های درمانگر به بیمار کمک می کنند تا در زمان مشخصی که به طور معمول ۳۰ روز است بر بیماری خود غلبه کند یا شدت بیماری را کنترل کرده و آن را مهار کند. این شیوه درمانی اگرچه هنوز آنطور که باید و شاید در جهان شناخته شده نیست اما امروزه در بسیاری از کشورهای آسیایی نظیر ژاپن، چین، تایلند، ترکیه و حتی بعضی کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد و کلینیک های ویژه ای برای ماهی های درمانگر تاسیس شده که مردم با مراجعه به این کلینیک ها می توانند از ماهی های درمانگر برای بهبود و تسکین دردها و بیماری شان کمک بگیرند.

  این ماهی ها دندان ندارند

  ماهی های درمانگر گاراروفا در حقیقت ماهی های کوچک ۳ تا ۴ سانتی متری هستند که رنگی طلایی و قهوه ای دارند. این ماهی های کوچک دندان ندارند اما می توانند به راحتی با دهان کوچک خود پوست های زائد و بافت های مرده سلولی پوست را از لایه رویی پوست جدا کنند. این ماهی ها از سلول ها و بافت های مرده پوست تغذیه می کنند و به این ترتیب علاوه بر آنکه تغذیه می شوند به بیمار کمک می کنند تا بر بیماری خود غلبه کند. زیستگاه این ماهی های کوچک در رودخانه های ترکیه، سوریه، عراق و ایران است و امروزه علاوه بر این کشورها و بسیاری از کشورهای آسیایی نظیر ژاپن، کره، تایلند و چین بسیاری از کشورهای اروپایی مانند انگلیس نیز از این ماهی درمانگر استفاده می کنند به طوری که در کشور انگلیس بیش از ۲۸۰مرکز ارائه خدمات درمانی و زیبایی ماهی درمانگر وجود دارد.
  پاکسازی حوضچه های درمانی

  ممکن است این سؤال برای شما مطرح شود که حوضچه های ماهی های گاراروفا چگونه ضدعفونی می شوند و در صورتی که فردی از این حوضچه ها استفاده کرد این حوضچه ها چگونه برای فردی دیگر با بیماری دیگر آماده می شود؟ کارشناسان این شیوه درمانی برای ضدعفونی کردن حوضچه ها مواد شست وشودهنده خاصی دارند که پس از بیرون آمدن بیمار، به آب حوضچه اضافه می کنند. آنها سپس با کمک اشعه ماورای بنفش برای از بین بردن ویروس ها، باکتری ها، عرق و خون موجود در آب تلاش می کنند. ضمن اینکه این کارشناسان از یک فیلتر قوی برای جداکردن و از بین بردن غذا و فضولات ماهی ها و تصفیه آب استفاده می کنند تا بتوانند در شرایط بهتری به ارائه خدمات درمانی به بیماران و مراجعان شان بپردازند.


  لایه برداری به کمک ماهی

  یکی دیگر از قابلیت های ماهی های درمانگر از بین بردن خشونت پوست و زبری های ایجاد شده در سطح پوست بدن است. این ماهی ها بهترین روش را برای از بین بردن خشونت پوست به ویژه در ناحیه پاشنه و کف پا دارند و به راحتی می توانند با مصرف سلول های مرده یک لایه برداری اساسی و مناسب از سطح پوست انجام دهند و به این ترتیب خشونت موجود در پوست را درمان کنند. امروزه در بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات ماهی درمانگر برای لایه برداری از سطح پوست و پدیکور از این شیوه درمانی استفاده می کند. شیوه ای که با استقبال بسیاری از مردم در سراسر جهان روبه رو شده است.
  این ماهی کک و مک را می جود

  امروزه بسیاری از درمانگران شیوه های طبیعی از ماهی درمانگر «گاراروفا» برای از بین بردن و درمان کک و مک های پوستی استفاده می کنند. این شیوه که در بسیاری از مراکز درمانی مالزی، ژاپن، کره و تایلند مرسوم است در مدت زمان کوتاهی به یکی از شیوه های درمانی موفق برای درمان و بهبود بعضی بیماری ها و عوارض پوستی در کشورهای آسیایی تبدیل شده است. در این شیوه فرد درون حوضچه ای قرار می گیرد که در آن ماهی های گاراروفا قرار دارند. به این ترتیب ماهی ها با جویدن بافت ها و پوست های مرده سطح پوست در زمانی کمتر از ۲ ماه به بیمار کمک می کنند تا بر این مشکل غلبه کند. در این روش بیمار نیازمند است تا روزی ۲۰ دقیقه درون این حوضچه قرار گیرد و بافت های سلولی مرده پوستش را در اختیار ماهی های درمانگر قرار دهد.


  درمان کوچک یا بزرگ

  بیمار پس از ورود به مرکز درمانی و معاینه و بررسی توسط پزشکان و متخصصان برای استفاده از حوضچه ها آماده می شود. در حقیقت این بسته به تشخیص متخصص و نوع نیاز مراجعه کننده دارد که از حوضچه های کوچک یا بزرگ برای درمان بیماری اش استفاده کند. به عنوان مثال اگر فرد تنها برای از بین بردن خشونت پوست پا به این مرکز مراجعه کرده است می تواند از حوضچه های کوچک استفاده کند. به این ترتیب که لبه حوضچه می نشیند و ماهی های کوچک اطراف پای او حلقه می زنند و از سلول ها و بافت های مرده پوست تغذیه می کنند اما در شیوه دیگر بیمار به طور کامل درون حوضچه های بزرگ قرار می گیرد و کلیه بافت های سلولی مرده اش توسط ماهی های درمانگر خورده می شود. در این روش بیمار قبل از استفاده از حوضچه های ماهی لازم است بدن خود را شست وشو دهد و با کمک مواد ضدعفونی کننده ای که در اختیارش قرار می گیرد به طور کامل خود را بشوید. خوشبختانه در سال های اخیر استفاده از شیوه های طبیعی درمانی ماهی گاراروفا معروف به ماهی درمانگر در بعضی کلینیک های درمانی و بهداشتی کشور به منظور درمان یکسری بیماری های پوستی و پاکسازی عمومی پوست و بافت های مرده رایج شده است.


  این تکنیک درد ندارد

  شاید برای بسیاری از مردم سخت باشد که لبه یک حوضچه بنشینند و پاهایشان را در اختیار گروهی از ماهی ها قرار دهند تا آنها سلول ها و بافت های مرده پوست شان را مصرف کنند. شاید برخی مردم این شیوه را ترسناک و شیوه ای توام با درد بدانند اما باید خیال آنها را آسوده کنیم که در شیوه درمانی ماهی های درمانگر، بیمار به هیچ وجه دردی احساس نمی کند. در این شیوه متناسب با نیاز بیمار و تشخیص پزشک، بیمار از یکی از حوضچه های ماهی های درمانگر در سایز کوچک، متوسط و بزرگ استفاده می کند. شاید پذیرش ماهی های بزرگ تر که اطراف بدن انسان حلقه می زنند کمی مشکل باشد و بیمار در روزهای اول احساس آرامش نکند اما به مرور به حضور ماهی ها عادت می کند. ضمن آنکه در این شیوه درمانی ماهی ها اصلا علاقه ای به بافت های سالم بدن ندارند و تنها سراغ سلول های مرده می روند. با جدا کردن این سلول ها از سطح پوست بدن بیمار تنها سوزشی اندک و بسیار خفیف در برخی نقاط ممکن است احساس کند.


  این نکته را جدی بگیرید

  بعضی مراکز نظارتی بهداشتی در جهان بر این باورند که استفاده از ماهی های درمانگر یا همان ماهی های گاراروفا باید در شرایط ایمنی و بهداشتی خاصی صورت بگیرد. به این معنا که این ماهی های درمانگر در صورتی که در شرایط نامناسب نگهداری شوند ممکن است خودشان عاملی برای انتقال تعدادی از بیماری های پوستی یا بیماری های عفونی به مردم باشد چرا که این ماهی ها با جویدن بافت های مرده سلول های سطحی پوست اعضای بدن به درمان آنها کمک می کنند و استفاده از این ماهی ها برای افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند مناسب نیست و ممکن است مشکل ساز باشد. بنابراین افراد باید در انتخاب مراکزی که خدمات درمانی ماهی درمانگر را ارائه می دهند، بسیار دقت کنند تا بتوانند از ابتلا به بیماری های عفونی پیشگیری کنند. در حقیقت بیماران باید به این نکته دقت کنند که آب حوضچه و ماهی های درمانگر پس از ارائه خدمات به بیماران به ویژه بیماران مبتلا به بیماری های عفونی خاص حتما عوض شود.


  منبع:aftabir.com

 4. 3 کاربر پست aida عزیز را پسندیده اند .


 5. #3


  تاریخ عضویت
  Mar 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ندارم
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  1
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Hiện nay chúng tôi cung cấp Buôn Com Bào Cỏ Chính hảng Giá tốt nhất:


  1. Phần mềm bóng da, chuyên nghiệp bet kèo lời giá, 0 giá, lỗ -1, -2 giá.
  2. Phan mem Buon Com chay tốt trên đường truyền cáp mạng (cáp quang) sử dụng Ip ở nhà , nếu máy ở nhà tốc độ mạng kém thì chỉ cần nâng cấp lên hoặc chỉ cần thuê VPS là có thể bet kèo tốt.. BC có thể sử dụng được trên Máy chủ VPS Đài Loan, VPS Taiwan, VPS Hồng Kông, VPS Việt Nam tốc độ cao.

  BC là phần mềm chuyên buôn com bong88 và SBO
  Tỷ lệ trực tuyến quét:
  _ Latest Version of BC

  _Phân tích thông qua máy chủ của chúng tôi để đặt cược hơn
  _Chỉ cần một tài khoản SBOBET & IBet để bắt đầu cá cược
  _Bet kèo nhanh hơn tốc độ chuẩn, ít contra hơn
  _Phân tích thông qua BC của chúng tôi để đặt cược tốt hơn
  Và BC có nhiều tính năng ...
  _Dễ dàng cài đặt và thân thiện với người sử dụng
  from
  www. baoco.coo.me and install again

  Website: www. baoco.coo.me

 6. #4


  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  21
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 2,2 tỷ/căn (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), dự án 6th element đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng ước mơ với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Golden Park Tower. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều lựa chọn về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 7. #5


  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  24
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 2,2 tỷ/căn (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), chung cư 6th đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng ước mơ với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Golden Park Tower. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều chọn lựa về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 8. #6


  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  24
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 2,2 tỷ/căn (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), dự án 6th element đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng ước mong với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Chung cư Golden Park Tower. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều chọn lựa về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 9. #7


  تاریخ عضویت
  Dec 2017
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  26
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 34 triệu/m2 (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), dự án 6th element đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng ước mơ với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Chung cư Golden Park Tower. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều chọn lựa về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 10. #8


  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  متوسط
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  23
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 2,2 tỷ/căn (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), chung cư 6th element đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng mơ ước với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Golden Park. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều chọn lựa về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 11. #9


  تاریخ عضویت
  Mar 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  شدید
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  22
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 2,2 tỷ/căn (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), chung cư 6th đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng ước mơ với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Dự án Golden Park Tower. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều chọn lựa về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 12. #10


  تاریخ عضویت
  Jan 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  متوسط
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  23
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Cơ hội đầu tư BĐS hiệu quả với nhiều chính sách ưu đãi:
  Với giá bán chỉ từ 2,2 tỷ/căn (đã gồm VAT và full nội thất cao cấp), chung cư 6th element đang trở thành dự án hot nhất thị trường đầu năm 2018 tại khu vực Tây Hồ Tây bởi cơ hội an cư và đầu tư sinh lời bền vững, mang lại niềm hạnh phúc trọn vẹn cho bất kì ai sở hữu và tận hưởng.

  CĂN HỘ ĐẲNG CẤP – SỞ HỮU VỊ TRÍ VÀNG – KÝ HĐMB TRỰC TIẾP CĐT

  Với mức giá từ 35 triệu/m2 ( bao gồm VAT ) không khó để bạn có thể sở hữu được một căn hộ đáng mơ ước với chuỗi tiện ích chất lượng cao như tại Dự án Golden Park Tower. Nơi đây cung cấp cho khách hàng nhiều chọn lựa về diện tích và vị trí, hướng nhìn, đặc biệt số lượng căn góc lên tới 20% đáp ứng đa dạng nhu cầu từ gia đình trẻ đến các gia đình đa thế hệ.

  THỦ TỤC LINH HOẠT – DỄ DÀNG – NHANH CHÓNG

 

 
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. درمانهای ضد مالاریایی - Antimalarial Therapy
  توسط YASER در انجمن داروهای سیستمیک - Systemic Treatments
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 21-11-2013, 13:44

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •