خوش آمدید ، این نخستین بازدید شماست ؟ جهت ثبت نام بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید

پسوریازیس مسری نیست، آما آگاهی فرد به فرد انتقال می یابد. پنهان شدن کافی است. زندگی کنید!

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
 1. #1
  مدیر کل انجمن
  YASER آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Aug 2013
  جنسیت
  مرد
  سن
  35
  وضعیت تاهل
  متاهل
  ساکن
  طهران قدیم
  آشنا با پسو از سال
  1384
  شدت پسوریازیس
  ندارم
  شیوه درمان
  بیولوژیک
  شاخص PASI
  00.00
  پزشک معالج
  پروین منصوری
  علایق
  هیجان...
  میزان امتیاز
  70
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  274
  پسندیده
  1,105
  مورد پسند: 1,565
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نوشته های وبلاگ
  2

  صدفک ليزر در درمان پسوريازيس

  استفاده از ليزر در پزشكي به علت سهولت كاربري آن بسيار مورد توجه پزشكان و بيماران قرار گرفته است، اما گاهي اين علاقه اسباب سوء استفاده سود جويان را نيز فراهم مي آورد. آنچه در ارتباط با پسوريازيس مهم است آن است كه نوع خاصي از ليزر كه طول موج آن تقريباً مشابه اشعه ماوراء بنفش (UVB)B است، كما بيش با همان مكانيسم مي تواند باعث بهبودي پلاكهاي پسوريازيس شود، اما هنوز اين اثرات بطور كامل به اثبات نرسيده اند و بعلاوه دستگاه ليزري كه مناسب اين كار است به راحتي در تمام دنيا در اختيار قرار ندارد.
  ویرایش توسط AZIN : 19-05-2014 در ساعت 20:09

 2. کاربر مقابل پست YASER عزیز را پسندیده است:


 3. #2
  aida
  کلیات لیزر

  تمام موجودات زنده براي ادامه حيات نياز به غذا، هوا و نور دارند و اين تنها شامل گياهان و موجودات فتوسنتز كننده نمي باشد بلكه شامل تمام حيوانات نيز ميشود.

  واكنش نور با بافت حيواني واكنش ناشناخته اي نيست، از اين دسته مي توان واكنش فوتون هاي نوري با مولکول ردوپسين را در شبكيه چشم نام برد كه منجر به ايجاد و انتقال ايمپالس عصبي می شود و در نهايت حس بينايي به وجود مي آيد. از موارد ديگر فعال شدن VITD3در اثر نور يا تبديل بيلي روبين غير محلول در آب به نوع محلول در آب توسط اشعه UV مي باشد. بشر از مدت ها قبل از نوردرماني يا فتوتراپي در درمان بيماري ها نيز بهره جسته است مانند درمان بيماري هاي پوستي نظير ويتيليگو، آلوپسي و.... پاسخ بيولوژيك بافت حيواني به نور سال ها قبل از ساخت اولين ليزر (1960) توسط دكتر الكساندر گورويچ درسال 1923 کشف شد، او متوجه واكنش پذيري و تأثير سلول ها از يكديگر توسط بيوفتون هاي ساطع شده از هسته و بيوپلاسم سلولي گردید. اين بيوفتون ها روند رشد را در سلول تحريك مي كنند. وي اين پديده را Photobioinduction يا “ القاي نوري” حيات نام نهاد.

  دكتر مستر (جراح) از اولين كساني بود كه از ليزر براي جراحي استفاده كرد و همراه با كاربرد جراحي آن متوجه اثرات ديگر ليزر يعني اثرات فتو بيواينداكشن آن شد و در سال1964 اصطلاح لیزر کم توان را برای اولین بار به کار برد (اثراتي مانند ترميم سريع زخم، بيدردي، سرعت در بهبود حال عمومي و بازگشت كاركرد ارگان هاي بدن به وضعيت طبيعي بعدازجراحي). درسال 1976 اولين تجربيات كاربرد ضد درد ليزر در کلینیک درد توسط دكترسيمونوويچ متخصص بيهوشي سوئدي، و اثر ترميمي ليزر روي آسيب اعصاب توسط دكتر روچكيند (جراح اعصاب) به چاپ رسيد و پس از آن مطالعات و تجربيات بيشتري در كاربرد اثر ضد درد و ترميمي ليزر در درمان بيماري هاي مختلف صورت گرفت.

  لغت لیزر به چه معنی است؟

  لیزر به معنای تقویت نشر نور برانگیخته می باشد و از حروف اول این کلمات ساخته شده است :

  Laser = Light Amplification by the Stimulated Emission of Radiation

  برخی مواد می توانند انرژی تابشی را جذب و سپس آن را به صورت نور تابش کنند هنگامی که این امر در اتم به صورت طبیعی روی می دهد نشر خود به خود نامیده می شود و در واقع آن چه در طبیعت به نام نور میشناسیم حاصل نشر خود به خودی است.
  ایده اولیه تولید لیزر توسط نابغه قرن آلبرت انیشتین در سال (1928) مطرح شد. او برای اولین بار پرش کوانتومی را مطرح کرد که پایه و اساس شکل گیری لیزر در سال 1958 توسط چارلز تانز (charles townes) گردید.

  هنگامی که اتم از یک منبع خارجی انرژی دریافت می کند الکترون با گرفتن انرژی (جذب فوتون) از تراز با انرژی پایین، به تراز بالاتر منتقل می شود، این الکترون هنگام بازگشت از مدار تحریکی به تراز پایین تر، انرژی دریافتی خود را به صورت ایجاد فوتون از اتم ساطع می کند که انرژی آن معادل اختلاف ترازهای انرژی مذکور است، حال اگر این برگشت به تراز اولیه و ایجاد فوتون بدون دخالت عوامل خارجی صورت پذیرد نشر خود به خودی نامیده می شود که در آن هیچ گونه ارتباطی بین فوتون ها وجود نداشته و فوتون ها مستقل از هم رفتار می کند؛ در این حالت فوتون حاصل به طور تصادفی در هر جهتی در فضا می تواند انتشار یابد اما در نشر برانگیخته الکترون به علت اثر القا (و نه به طور خود به خودی) از تراز بالاتر به تراز پایین تر منتقل می گردد لذا فوتون حاصل کاملا" مشابه با فوتون اول خواهد بود که به آن نشر برانگیخته گویند فوتون ایجاد شده در این حال کاملا" نظیر فوتون اولیه بوده و فوتون های حاصل از نظر انرژی، طول موج، فرکانس و فاز، شبیه یکدیگر بوده و در یک جهت انتشار می یابند که اساس تشکیل پرتو لیزر می باشد.

  اشعه لیزر داری چه خصوصیاتی است؟

  تشعشعی که توسط لیزر صورت می گیرد دارای خصوصیات زیر است:

  1- تک فامیMono choromatic = : تمامی فوتون های نور لیزر دارای یک طول موج مشخص و فرکانس مشابه می باشد.

  2- همدوسیCoherency = : در اواج نور لیزر اختلاف فاز وجود نداشته و تمامی امواج با هم گام بر می دارند، در صورتی که نور معمولی غیر همدوس است.

  3- واگرایی بسیار کم : Low divergence = نور لیزر به صورت یک باریکه تقریبا“ موازی و نسبتا" مستقیم در مسیر معین منتشر شده و پراکنده نمی شود.

  4- شدت بالاHigh intensity = : تمرکز تمامی فوتون های نور لیزر در یک مقطع کوچک باعث درخشندگی و شدت بالا برای لیزر می گردد.


  یک لیزر از چه قسمتهایی تشکیل شده است؟

  در یک نگاه ساده می توان هر لیزر را متشکل از سه قسمت اصلی به شرح زیر در نظر گرفت:

  1- ماده فعال: ماده ای است که بعد از برانگیخته شدن از خود فوتون ساطع می کند و يکی از مهمترين راه های تقسيم بندی دستگاه های ليزر براين اساس است.

  2- کاواک: محفظه ای است که ماده فعال در آن قرار می گیرد. دو آینه در انتها و ابتدای این محفظه به صورت موازی قرار گرفته اند که روند موازی سازی و تهییج را فعال می کنند.

  3- منبع تغذیه: نقش تأمین انرژی لازم جهت عمل تحرک و ایجاد برانگیختگی در اتم ها و یا یون های تشکیل دهنده محیط فعال را ایفا می کند.

  لیزر درمانی کم توان چیست؟

  ليزر درمانی كم توان به اين ترتيب در Pubmed تعريف شده است:

  روش درمانی مي باشد كه از تابش نور با شدت پايين در محدوده نور 830-540 نانومتر استفاده می گردد. به نظر می رسد اثرات درماني اين روش توسط واكنش های فتوشيميایی كه باعث تغيير

  نفوذ پذيری غشا سلولي و به دنبال آن افزايش ساخته شدن MRNA و پروليفراسيون سلولي می شود حاصل گردد. علت اين اثرات، مثل ليزر جراحی به دليل حرارت نمي باشد. ليزر درمانی كم توان در پزشكی، دندانپزشكي و دامپزشكی در موارد بيماري هاي مختلف و به طور عمده در مورد درمان زخم و كنترل درد به كار می رود .

  تقسيم بندی ليزر ها چگونه است؟

  تقسیم بندی لیزرها بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت می گیرد:
  الف) تقسیم بندی بر اساس توان

  1- لیزرهای پرتوان یا گرم یا سخت

  لیزرهایی هستند که با افزایش انرژی جنبشی در بافت و ایجاد حرارت، اثرات درمانی خود را می گذارند. این اثرات شامل نکروز، کربنیزاسیون، تبخیر، کواگولاسیون یا انعقاد و دناتوره شدن پروتئینی می باشند. توان این دسته بالای نیم وات است.

  2- لیزرهای با توان متوسط

  لیزرهایی بوده که بدون ایجاد حرارت بسیار بالا، اثر درمانی خود را می گذارند و در بافت اثر تحریک نوری ایجاد می کنند. این دسته از لیزرها امروزه در بسیاری از موارد جایگزین لیزرهای کم توان شدند چرا که سرعت اثر درمانی را افزایش و طول زمان درمان را کاهش می دهند. توان این دسته 500-250 میلی وات است.

  3- لیزرهای کم توان یا سرد یا نرم

  لیزرهایی بوده که اثر حرارتی بر روی بافت نمی گذارد و با تحریک نوری بر روی سلول، باعث واکنش های نوری در بافت می شوند که به آن Photobiostimulation می گویند. توان این لیزرها معمولا" زیر 250 میلی وات می باشد.


  ب)تقسیم بندی بر اساس واكنش هاي بافتی

  1 – واکنش های تخریبی: که اساس کار ليرزهاي پر توان هستند و با توان بالاي 5/0 وات و افزايش انرژي جنبشي در بافت در نتیجه ايجاد اثر حرارتي که حتی به حد 800 درجه سانتی گراد نیز ممکن است برسد باعث دناتوراسيون پروتئين ها، انعقاد، تبخير، كربنيزاسيون و برش مي شوند. اين ليزرها کاربرد در جراحي داشته و به ليزرهاي گرم نيز معروف هستند.

  2 – واکنش های خنثی: که اساس ليزرهاي تشخيصي هستند؛ در طي اين واكنش ها بافت تغييري نمي يابد اما از ميزان نور رفلكس شده يا نور عبور كرده از بافت براي كارهاي تشخيصي استفاده مي شود مانند لیزر های تشخیصی در دندانپزشکی که برای اندازه گیری ناحیه پوسیدگی دندان به کار می روند.

  3 – واکنش های فتو شیمیائی: که اساس کار ليزرهاي كم توان هستند؛ اين دسته از ليزرها خاصيت ايجاد واکنش فتوشيميايي ( photochemical) داشته و بدون ايجاد اثر حرارتي در بافت اثرات خود را مي گذارند.

  ج) تقسیم بندی بر اساس طول موج

  1- محدوده ماورای بنفش: 400-300 نانومتر

  2- محدوده نور مرئی: 700-400 نانومتر

  3- محدوده نور ماودن قرمز نزدیک: 1200-700 نانومتر

  4- محدوده نور مادون قرمز دور : بیش از 1200 نانومتر
  د) تقسیم بندی بر اساس ماده مولد

  1- لیزرهای گازی مانند CO2 ، He-Ne

  2- لیزرهای مایع مانند لیزرهای رنگی Tunable

  3- لیزرهای جامد مانند لیزر یاقوت

  4- لیزرهای نیمه حادی مانند GaAs و GaAlAs


  نويسنده : دکتر بیژن فروغ
  ویرایش توسط AZIN : 19-05-2014 در ساعت 20:14

 4. #3
  aida
  لیزردرمانی شیوه جدید درمانی است که امروزه کاربردهای فراوانی در علم پزشکی پیدا کرده است. لیزر اشعه نوری است که در یک منطقه بسیار کوچک از بدن متمرکز می شود تا سلول های آن منطقه را گرم کرده و از بین ببرد.


  زهره لطیفی- در لیزردرمانی از اشعه های پرقدرت نور برای برش و یا تخریب بافت های موجود زنده و یا انسان استفاده می کنند.


  واژه لیزر (laser) مخفف عبارت زیر و به معنای "تقویت نور بوسیله تابش تحریک شده اشعه" می باشد:light amplification by stimulated emission of radiationلیزردرمانی به علت جای زخم کمی که نسبت به روش های مشابه آن بر جای می گذارد، روشی غیرتهاجمی محسوب می شود و فرد پس از لیزردرمانی کمتر از علایمی مانند درد و التهاب شکایت دارد و سرعت بهبودی بافت های آسیب دیده پس از لیزردرمانی بالا می باشد.بسیاری از متخصصین بر این باورند که هدف از انجام یک روش درمانی، بهبود عملکرد و افزایش کارایی منطقه آسیب دیده در بدن می باشد که روش لیزردرمانی با داشتن مزایایی مانند خونریزی کمتر و استفاده نکردن از مواد دارویی و برش ندادن بدن می تواند به این هدف جامه عمل بپوشاند.امروزه با استاندارد شدن میزان انرژی حاصل از لیزر، پزشکان بیشتری راغب به استفاده از روش لیزردرمانی هستند.نور لیزر، بسیار باریک، پر قدرت و دقیق می باشد و این امکان را به پزشک می دهد تا بدون زخمی کردن بافت های اطراف، ضایعات را بردارد، یعنی به جای استفاده از چاقوی جراحی، از نور لیزر استفاده می کند.
  نور لیزر کاربردهای مختلفی در زمینه پزشکی دارد که عبارتند از:
  1- استفاده از لیزر به عنوان چاقوی جراحی
  2- استفاده از لیزر برای تشخیص بیماری
  3- استفاده از لیزر برای درمان بیماری
  درد، ورم و زخم عمیق از معایب جراحی سنتی است که در لیزر درمانی شدت آنها کمتر می باشد
  استفاده از لیزر برای درمان بیماری هالیزر برای درمان بیماری ها و جراحی های زیر می تواند مورد استفاده پزشک قرار بگیرد :- بیماری های عروقی مثل واریس- ترمیم جداشدن شبکیه چشم- بیماری چشمی دیابتی (رتینوپاتی دیابتی)- بیماری های پوستی
  - برداشتن سنگ کلیه- عمل جراحی لیزر پوست- عمل جراحی قرنیه چشم برای بهبود بینایی- برداشتن کامل و یا بخشی از پروستات- کوچک و یا نابود کردن تومورها و پولیپ ها- سرطان- انواع زخم ها مانند زخم دیابتی ، زخم بستر و ...- آسیب های ورزشی- بازسازی عصب آسیب دیده مانند فلج عصب صورت (فلج بل)- کنترل عفونت برخی مناطق از جمله عفونت مثانه

  همچنین برای تسکین و بهبود دردهای زیر استفاده می شود:


  دردهای عضلانی همچون سندرم مایوفاشیال
  - دردهای ناشی از ضربه و بعد از عمل های جراحیـ دردهای مفصلی همچون آرتروز - دردهای ناشی از پیچ خوردگی ها و کشیدگی های تاندونـ دردهای روماتیسمی همچون آرتریت روماتوئید- دردهای عصبی همچون سندروم تونل مچ دست- دردهای ناشی از استفاده بیش از حد از اندام ها

  لیزر درمانی چگونه انجام می شود؟

  روش های مختلفی برای لیزر درمانی وجود دارد که بستگی به نوع درمان و بافت مورد نظر و شرایط بیمار دارد، مثلا اگر هدف از تابش لیزر، درمان یک تومور باشد، از اندوسکوپ قابل انعطاف برای لیزر درمانی استفاده می شود، یعنی از یک لوله باریک و نورانی که قابلیت وارد شدن به درون بافت های بدن را داشته باشد و سپس لیزر از درون این لوله به تومور داخل بدن تابیده می شود.
  حال اگر هدف از درمان، درمان زیبایی پوست باشد، لیزر به طور مستقیم به پوست تابیده می شود.

  بسته به نوع درمان هم لیزرهای مختلفی به کار برده می شوند :
  - لیزر ارگون : این نوع لیزر برای برش های کم عمق کاربرد دارد. برای درمان سرطان، باید از این روش به همراه شیمی درمانی استفاده شود تا به سلول های سرطانی بیشتری حمله شود و قدرت تخریب آن بیشتر شود.-Intensive Pulse Light -IPL : در ضایعات عروقی، ضایعات رنگی، موهای زائد، جوانسازی و درمان آکنه.- CO2 LASER : در تخریب زواید پوستی نظیر خال، زگیل، تومورهای خوش خیم، جوانسازی پوست و سرطان های پوستی سطحی.- ER-YAG LASER : در لایه برداری سطحی پوست و جوانسازی پوست- DIOD LASER : در موهای زائد- Alexandrite LASER : در موهای زائد- Pulse Dye – PDL : در ضایعات عروقی- Q-Switched ND-YAG LASER : در ضایعات عروقی و تاتوهای پوستی

  مزایای لیزر درمانی نسبت به جراحی سنتی چیست؟


  لیزر دقیق تر از ابزار جراحی سنتی است.- برش های کوتاه تر و کم عمق ایجاد می کند که باعث می شود آسیب کمتری به بافت وارد شود.- مدت زمان جراحی کوتاه تر از جراحی های سنتی است.- لیزردرمانی اغلب به صورت سرپایی انجام می شود، اما در جراحی سنتی بیمار مجبور است در بیمارستان بستری شود.- در جراحی سنتی معمولا بیهوشی عمومی لازم است.- معمولا زخم بیمارانی که تحت لیزر درمانی قرار گرفته اند، سریع تر بهبود می یابد.- درد، ورم و زخم عمیق از معایب جراحی سنتی است که در لیزر درمانی شدت آنها کمتر می باشد.

  جنبه های منفی لیزر درمانی چه می باشد؟

  - اثرات نامطلوب آن ممکن است دائمی باشد.
  -تکرار درمان ممکن است لازم باشد.

  - لیزر درمانی به نسبت عمل های جراحی سنتی، گران تر است.


  منبع:doctoreman.ir

 5. #4


  تاریخ عضویت
  Jun 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  نوشته ها
  202
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  0934 150 770 Zalo - 0978 106 552 Zalo - ThietKeWebChuyen. Com

  Thiết kế logo đẹp cho web - công ty - thương hiệu - dịch vụ chỉ từ 300k theo yêu cầu tại tphcm/ toàn quốc, giá rẻ nhưng uy tín chất lượng chuyên nghiệp

  QUY TRÌNH LÀM VIỆC
  1 Gửi yêu cầu cho chúng tôi qua email hohoanganh20588@gmail.com, zalo/viber 0934 150 770 ( hoặc call trực tiếp hotline ). Nội dung yêu cầu là 7 mục ở THÔNG TIN BẠN CẦN CUNG CẤP ngay bên dưới
  2 Thanh toán 300k vào tài khoản bên dưới
  3 Thiết kế + bàn giao ( thường sau 2-3 ngày ), chỉnh sửa hoặc demo 3 lần


  GIÁ: 300,000đ / 3 demo, 500,000đ / 6 demo, 600,000đ / 9 demo
  ( Khách làm mấy demo thì trả bấy nhiêu tiền, mỗi demo sẽ khác nhau không trùng, giao demo xong khách chọn 1 demo ưng ý chúng tôi sẽ hỗ trợ điều chỉnh thêm )


  THÔNG TIN BẠN CẦN CUNG CẤP
  1/ Tên đơn vị ( thương hiệu của bạn )
  2/ Lĩnh vực kinh doanh
  3/ Slogan của bạn
  4/ Logo bạn muốn trình bày gì ? ( chỉ trình bày ảnh, chỉ trình bày chữ, trình bày cả ảnh và chữ, có địa chỉ hay hotline kèm không ? ... )
  5/ Màu sắc logo là gì ?
  6/ Ý tưởng logo của bạn
  7/ Bạn muốn chúng tôi tham khảo thêm logo, hình ảnh nào, hoặc vẽ lại hình ảnh này ? gửi kèm hình tham khảo ( quan trọng ).

  HỖ TRỢ NHANH:
  0934 150 770 Zalo - 0978 106 552 Zalo

  facebook.com/hohoanganh20588

  hohoanganh20588@gmail.com

  Website: ThietKeWebChuyen. Com

  CHUYỂN KHOẢN
  ( Nội dung chuyển khoản ghi “số điện thoại + nội dung thanh toán” )
  Agribank -chi nhánh sài gòn
  Chủ tk : Hồ Hoàng Anh
  Số tk : 1600.205.230.224

  DongABank - Chi nhánh Tp.HCM
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 010.956.4403

  Vietcombank - Chi Nhánh Tp.HCM
  Chủ tk: Hồ Hòang Anh
  Số tk: 007.1000.957.266

 6. #5


  تاریخ عضویت
  Jun 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  نوشته ها
  202
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Chỉ 200đ/tin -> 100k dc 500 tin, 0934 150 770 Zalo - 0978 106 552 Zalo ( Hoàng Mr )

  1. Quy trình làm việc
  -> Bạn gửi nội dung cần đăng cho chúng tôi qua: Zalo/ Viber 0934 150 770 / Zallo 0978 106 552 / Email hohoanganh20588@gmail.com


  -> Nội dung bao gồm thông tin bạn muốn rao quảng cáo: nội dung giới thiệu, hình ảnh, link sản phẩm, thông tin liên hệ của bạn ... cố gắng sắp xếp nội dung đăng cho dễ nhìn dễ đọc trước khi gửi qua chúng tôi, hoặc nếu thông tin cần đăng chưa đầy đủ thì chúng tôi sẽ soạn lại dùm bạn


  -> Chọn gói rao vặt bên dưới và chuyển khoản thanh toán trước vào tài khoản của ThietKeWebChuyen.Com:

  Agribank - Chi nhánh Sài Gòn
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 1600.205.230.224 ( chi nhánh Sài Gòn)
  .
  DongABank- Chi nhánh Tp.HCM
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 010.956.4403
  .
  Vietcombank-Chi Nhánh Tp.HCM
  Chủ tk: Hồ Hòang Anh
  Số tk: 007.1000.957.266.
  .
  ( Nội dung chuyển tiền chỉ cần ghi số điện thoại hoặc tên web )


  -> Tin sẽ đăng và bạn sẽ nhận được file báo cáo tương ứng với thời gian ghi trên gói đăng tin bạn chọn. DANH SÁCH WEBSITE ĐĂNG TIN LÀ DANH SÁCH CHÚNG TÔI CÓ SẴN, KHÔNG NHẬN ĐĂNG THEO WEBSITE YÊU CẦU BÊN NGOÀI CỦA QUÝ KHÁCH


  Chi phí: 200đ/tin, tương ứng

  Gói 1: 1000 tin giá 200,000đ, gửi báo cáo sau 1 ngày

  Gói 2: 2500 tin giá 500,000đ, gửi báo cáo sau 2-3 ngày

  Gói 3: 5000 tin giá 1,000,000đ, gửi báo cáo sau 5-7 ngày, tặng miện phí thêm 500 tin

  Gói 4: 15.000 tin giá 3,000,000đ, gửi báo cáo sau 15-17 ngày, tặng miễn phí thêm 2,000 tin

  Liên hệ: ThietKeWebChuyen. Com/ 0934 150 770 ( Zalo, Viber ), 0978 106 552 Zalo, hohoanganh20588 @ gmail .com
  2-3 ngà

 7. #6


  تاریخ عضویت
  Jun 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  نوشته ها
  202
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Nhà mới xây bên đường TL41, khu phố 1, Phường Thạnh Lộc, Quận 12, HCM
  Diện tích 72m2
  Giá 3 tỷ 250 triệu
  Liên hệ chính chủ 0124 868 5584

  Clip + hình ảnh: https://www.facebook.com/groups/4573...4207744725217/

 8. #7


  تاریخ عضویت
  Jun 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  نوشته ها
  202
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Chỉ 200đ/tin -> 100k dc 500 tin, 0934 150 770 Zalo - 0978 106 552 Zalo ( Hoàng Mr )

  1. Quy trình làm việc
  -> Bạn gửi nội dung cần đăng cho chúng tôi qua: Zalo/ Viber 0934 150 770 / Zallo 0978 106 552 / Email hohoanganh20588@gmail.com


  -> Nội dung bao gồm thông tin bạn muốn rao quảng cáo: nội dung giới thiệu, hình ảnh, link sản phẩm, thông tin liên hệ của bạn ... cố gắng sắp xếp nội dung đăng cho dễ nhìn dễ đọc trước khi gửi qua chúng tôi, hoặc nếu thông tin cần đăng chưa đầy đủ thì chúng tôi sẽ soạn lại dùm bạn


  -> Chọn gói rao vặt bên dưới và chuyển khoản thanh toán trước vào tài khoản của ThietKeWebChuyen.Com:

  Agribank - Chi nhánh Sài Gòn
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 1600.205.230.224 ( chi nhánh Sài Gòn)
  .
  DongABank- Chi nhánh Tp.HCM
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 010.956.4403
  .
  Vietcombank-Chi Nhánh Tp.HCM
  Chủ tk: Hồ Hòang Anh
  Số tk: 007.1000.957.266.
  .
  ( Nội dung chuyển tiền chỉ cần ghi số điện thoại hoặc tên web )


  -> Tin sẽ đăng và bạn sẽ nhận được file báo cáo tương ứng với thời gian ghi trên gói đăng tin bạn chọn. DANH SÁCH WEBSITE ĐĂNG TIN LÀ DANH SÁCH CHÚNG TÔI CÓ SẴN, KHÔNG NHẬN ĐĂNG THEO WEBSITE YÊU CẦU BÊN NGOÀI CỦA QUÝ KHÁCH


  Chi phí: 200đ/tin, tương ứng

  Gói 1: 1000 tin giá 200,000đ, gửi báo cáo sau 1 ngày

  Gói 2: 2500 tin giá 500,000đ, gửi báo cáo sau 2-3 ngày

  Gói 3: 5000 tin giá 1,000,000đ, gửi báo cáo sau 5-7 ngày, tặng miện phí thêm 500 tin

  Gói 4: 15.000 tin giá 3,000,000đ, gửi báo cáo sau 15-17 ngày, tặng miễn phí thêm 2,000 tin

  Liên hệ: ThietKeWebChuyen. Com/ 0934 150 770 ( Zalo, Viber ), 0978 106 552 Zalo, hohoanganh20588 @ gmail .com
  2-3 ngà

 9. #8


  تاریخ عضویت
  Jan 2019
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ندارم
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  14
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

 10. #9


  تاریخ عضویت
  Jan 2019
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  شدید
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  4
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

 

 

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •