خوش آمدید ، این نخستین بازدید شماست ؟ جهت ثبت نام بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید

پسوریازیس مسری نیست، آما آگاهی فرد به فرد انتقال می یابد. پنهان شدن کافی است. زندگی کنید!

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
 1. #1
  مدیر کل انجمن
  YASER آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Aug 2013
  جنسیت
  مرد
  سن
  35
  وضعیت تاهل
  متاهل
  ساکن
  طهران قدیم
  آشنا با پسو از سال
  1384
  شدت پسوریازیس
  ندارم
  شیوه درمان
  بیولوژیک
  شاخص PASI
  00.00
  پزشک معالج
  پروین منصوری
  علایق
  هیجان...
  میزان امتیاز
  70
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  274
  پسندیده
  1,105
  مورد پسند: 1,565
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نوشته های وبلاگ
  2

  Talking هیپنوتیزم و پسوریازیس

  هیپنوتیزم و پسوریازیس

 2. 5 کاربر پست YASER عزیز را پسندیده اند .


 3. #2
  مدیر کل انجمن
  YASER آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Aug 2013
  جنسیت
  مرد
  سن
  35
  وضعیت تاهل
  متاهل
  ساکن
  طهران قدیم
  آشنا با پسو از سال
  1384
  شدت پسوریازیس
  ندارم
  شیوه درمان
  بیولوژیک
  شاخص PASI
  00.00
  پزشک معالج
  پروین منصوری
  علایق
  هیجان...
  میزان امتیاز
  70
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  274
  پسندیده
  1,105
  مورد پسند: 1,565
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  نوشته های وبلاگ
  2
  هیپنوتیزم دقیقاً چیست؟

  هر چند تعاریف گوناگونی برای آن وجود دارد امّا انجمن روانشناسی آمریکا هیپنوتیزم را به عنوان «یک تعامل مشترک که در آن، شرکت کنندگان به تلقینات هیپنوتیزم کننده پاسخ میدهند» تعریف کرده است. با وجودی که هیپنوتیزم بیشتر به خاطر کارهای عامه پسند، مثلاً درخواست انجام کارهای مضحک یا غیرمعمول از افراد، معروف و شناخته شده امّا ثابت شده است که این روش دارای فواید درمانی و بهداشتی، به ویژه در کاهش درد و اضطراب می باشد. همچنین به نظر میرسد که هیپنوتیزم بتواند نشانه های بیماری زوال عقل (dementia) را تخفیف دهد.

  هیپنوتیزم چگونه عمل میکند؟

  هنگامی که واژه «هیپنوتیزم کننده» را میشنوید چه چیزی به ذهنتان می آید؟ این واژه در ذهن بسیاری از مردم، تصویر آدم خبیثی را که با تکان دادن نخ یک ساعت جیبی به شکل پاندول در جلوی چشمان فرد ساده دلی او را به خواب مصنوعی می برد، تداعی می کند.
  به گفته جان کیلستروم، «هیپنوتیزم کننده، فرد دیگری را هیپنوتیزم نمی کند بلکه همانند نوعی مدرس یا راهنماست که وظیفه اش کمک به فرد برای هیپنوتیزم شدن است.» هر چند هیپنوتیزم غالباً به عنوان یک حالت خلسه شبیه به خواب توصیف گشته امّا بهتر است آن را حالت یا وضعیتی بدانیم که مشخصه اش توجه متمرکز، تلقین پذیری شدید و خیال پردازی فعال است.
  هیپنوتیزم چه تأثیراتی دارد؟
  تجربه هیپنوتیزم از یک فرد به فرد دیگر می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی از کسانی که هیپنوتیزم شده اند اظهار کرده اند که در حین آن، نوعی احساس رهایی، عدم وابستگی یا آرمش زیاد داشته اند، در حالی که برخی دیگر گفته اند که حس می کردند که اعمالشان خارج از اراده خودآگاه و هشیارشان صورت می گرفته است. بعضی افراد نیز ممکن است تحت هیپنوتیزم کاملاً هشیار باقی بمانند و حتی قادر به مکالمه با دیگران باشند.
  آزمایش هایی که توسط ارنست هیلگارد صورت گرفته نشان داده است که چگونه هیپنوتیزم می تواند برای تغییر اساسی ادراک فرد مورد استفاده قرار گیرد. پس از این که به فرد هیپنوتیزم شده دستور داده شد که در بازویش احساس درد نکند، بازوی او درون آب یخ قرار داده شد. در حالی که افراد معمولی به خاطر دردی که حس می کردند پس از چند ثانیه بازویشان را از آب بیرون می آوردند، افراد هیپنوتیزم شده می توانستند بازویشان را تا چند دقیقه بدون احساس درد در آب نگاه دارند.
  هیپنوتیزم می تواند چه کاربردهایی داشته باشد؟

  آنچه در زیر آمده، تنها نمونه هایی از کاربردهای هیپنوتیزم است که در تحقیقات به اثبات رسیده است.

  • درمان دردهای مزمن مانند دردهای ناشی از آرتریت روماتوئید
  • کاهش دردهای زایمان
  • کاهش نشانه های زوال عقل (dementia)
  • جایگزین مؤثر برای «ریتالین» در درمان نشانه های نقص توجه/بیش فعالی (ADHD)
  • کاهش حالت تهوع و استفراغ در بیماران سرطانی به هنگام شیمی درمانی
  • کنترل درد در خلال کارهای دندانپزشکی
  • برطرف کردن یا کاهش مشکلات پوستی شامل زگیل و پسوریازیس
  • تسکین نشانه های مربوط به سندروم روده تحریک پذیر


  آیا شما می توانید هیپنوتیزم شوید؟

  با وجودی که بسیاری فکر می کنند که نمی توانند هیپنوتیزم شوند امّا پژوهش ها نشان داده اند که تعداد بسیار زیادی از مردم بیش از آنچه فکر می کنند، قابلیت هیپنوتیزم شدن دارند

  • پانزده درصد مردم به هیپنوتیزم بسیار خوب جواب می دهند.
  • کودکان به هیپنوتیزم حساس ترند
  • هیپنوتیزم کردن حدوداً ده درصد از بالغان، دشوار یا ناممکن است.
  • افرادی که به سادگی جذب خیال پردازی و رویابافی می شوند به هیپنوتیزم بهتر جواب می دهند.

  اگر شما علاقه مند به هیپنوتیزم شدن هستید، مهم است به یاد داشته باشید که باید با ذهن باز با این تجربه روبرو شوید. پژوهش ها نشان داده اند که افرادی که با دیده مثبتی به هیپنوتیزم می نگرند، بهتر به آن جواب می دهند.

  نظریه های هیپنوتیزم
  یکی از بهترین نظریه ها در مورد هیپنوتیزم، نظریه هیلگارد است. بر طبق نظریه هیلگارد، فردی که هیپنوتیزم می شود یک نوع هوشیاری و خودآگاهی دوگانه را تجربه می کند که در آن، دو جریان متفاوت از فعالیت ذهنی وجود دارد. در همان حال که یک جریان هوشیاری به توصیه های هیپنوتیزم کننده پاسخ می دهد، جریان دیگر، اطلاعات را خارج از محدوده هوشیاری هیپنوتیزم شده فرد، پردازش می کند.


  افسانه هایی درباره هیپنوتیزم
  افسانه 1: هنگامی که از هیپنوتیزم در می آئید، هیچ چیز درباره اتفاقاتی را که در دوره خواب هیپنوتیزمی روی داده است، به یاد نخواهید آورد.

  هر چند در برخی موارد نادر، ممکن است فراموشی روی دهد امّا مردم عموماً تمام اتفاقاتی که در دوره خواب هیپنوتیزمی روی داده را به یاد می آورند. البته هیپنوتیزم می تواند تاثیرات مهمی بر روی حافظه داشته باشد. فراموشی پس از هیپنوتیزم می تواند باعث شود که فرد بعضی از چیزهایی که قبل یا در خلال هیپنوتیزم اتفاق افتاده را به یاد نیاورد. امّا این پدیده معمولاً بسیار محدود و موقت است.
  افسانه 2: هیپنوتیزم می تواند به مردم کمک کند که جزئیات دقیق جرمی که شاهدش بوده اند را به یاد آورند.

  با وجودی که می توان از هیپنوتیزم برای تقویت حافظه استفاده کرد اما در رسانه های عمومی درباره این تاثیر به شدت مبالغه شده است. پژوهش ها نشان داده اند که هیپنوتیزم به نحو عمده و چشمگیری به تقویت یا دقت حافظه منجر نمی شود و گاه می تواند اثر عکس داشته و به بی نظمی حافظه بینجامد.
  افسانه 3: شما می توانید بر خلاف میل و اراده تان هیپنوتیزم شوید.

  هیپنوتیزم نیازمند مشارکت داوطلبانه بیمار است و داستان هایی در مورد این که مردم را می توان علیرغم میلشان هیپنوتیزم کرد صحت ندارد.
  افسانه 4: فرد هیپنوتیزم کننده در زمانی که شما تحت هیپنوتیزم قرار دارید کنترل کامل فعالیت های شما را در دست دارد.

  با وجودی که افراد غالباً حس می کنند که اقداماتشان تحت هیپنوتیزم بدون تاثیر اراده و خواستشان صورت می گیرد اما هیپنوتیزم کننده نمی تواند شما را وادار به انجام کارهایی که بر خلاف ارزش ها و اعتقاداتتان هست بکند.
  افسانه 5: هیپنوتیزم می تواند شما را خیلی قوی، سریع یا دارای استعداد ورزشی کند.

  با وجودی که هیپنوتیزم می تواند برای بهبود کارایی به کار گرفته شود امّا نمی تواند افراد را قوی تر یا نیرومندتر از توانائی های فیزیکی موجودشان سازد.

  منبع:
  "What Is Hypnosis?", Kendra Van Wagner,
  ویرایش توسط ADMIN : 01-10-2014 در ساعت 13:04

 4. 6 کاربر پست YASER عزیز را پسندیده اند .


 5. #3
  aida
  كمكم چشمهايتان سنگين ميشود. سنگين و سنگينتر. با شمارش من به خواب ميرويد. ده، نه، هشت، هفت، …

  تقريبا 90 درصد مردم ميتوانند هيپنوتيزم شوند. نميدانم شما جزو اين 90 درصد هستيد يا نه. اگر هستيد، نسبت به بقيه اين امتياز را داريد كه ميتوانيد از روشهاي درماني با هيپنوتيزم استفاده كنيد. هيپنوتيزم يكي از شاخههاي درماني علم پزشكي است. بر خلاف تصور عموم مردم، هيپنوتيزم ريشههاي غيرمادي ندارد و كاملا با سازوكار مغز انسان همخواني دارد. هيپنوتيزم علاوه بر كاربردهاي درماني و پزشكي در ورزش، هنر، آموزش و بالا بردن تواناييهاي جسمي هم كاربرد دارد.

  سالهاي تحول پاريس بود و فرانسويها در فكر انقلاب دموكراتيك خود بودند كه پزشكي اتريشي در پاريس يك مركز درماني تاسيس نمود و ادعا كرد روش جديدي براي درمان بيماران كشف كرده است. پزشك اتريشي ادعا ميكرد با استفاده از نيروي مغناطيس ميتواند بيماريها را درمان كند.

  فرنتس مسمر (1815-1734)(franz mesmer) سالن بزرگي در پاريس ساخته بود. در اين سالن يك حوضچه بود كه در كف آن تكههاي آهنربا قرار داشت و آب حوضچه وسيله انتقال نيروي مغناطيسي تصور ميشد. مسمر يك عصاي مغناطيسي هم به دست خود ميگرفت و بيماران خود را به منبع مغناطيسي حوضچه متصل ميكرد و از عصاي خودش هم به آنها انرژي ميداد. مسمر به هنگام درمان از موسيقي (پيانو) هم استفاده ميكرد. با بيماران صحبت و حالت هيجاني را در آنها القا ميكرد. او توانست بيماران زيادي را به سمت خود جلب كند. مسمر پدر هيپنوتيزم مدرن است، اما در روش او خبري از تمركز و به خواب رفتن نيست. عقايد مسمر دور از واقعيت بود، اما توانست نگاه دانشمندان را به روشي جلب كند كه بعدها هيپنوتيزم ناميده شد.

  حتما شما هم اين صحنه تكراري را در فيلم يا كارتون ديدهايد كه با يك ساعت زنجيردار كسي را هيپنوتيزم كنند. يك نفر ساعت زنجيردار را در برابر چشم بيمار ميگيرد و تكان ميدهد. چشمهاي بيمار هم مثل پاندول ساعت اين طرف و آن طرف ميرود و بالاخره بيمار به خواب ميرود. جيمز بريد اولين كسي بود كه اين كار را كرد! حدود 170 سال قبل، جيمز بريد (james braid) پزشك انگليسي (1860 – 1795) وقتي به محل كارش آمد متوجه شد يكي از بيماران به نور چراغ خيره شده است. بريد با او صحبت كرد و توانست بيمار را به خواب ببرد. بيمار در آن حالت دستورهاي دكتر بريد را اجرا ميكرد. بريد براي اين كار نام هيپنوتيزم را انتخاب كرد. اين اولين بار بود كه واژه هيپنوتيزم به كار گرفته شد. هيپنوتيزم از ريشهhypno گرفته شده كه نام الهه خواب يونان باستان است. بريد ثابت كرد كه تمركز قسمت اصلي هيپنوتيزم را تشكيل ميدهد.

  در همان زمان جيمز اسدايل (James Esdaile )جراح انگليسي كه در هند كار ميكرد با استفاده از هيپنوتيزم بيمارانش را بيهوش ميكرد و درد آنها را تسكين ميداد. او به انگلستان آمد، اما نتوانست همكاران معاصر خود را متقاعد كند از اين روش در انجام عمل جراحي استفاده كنند.

  امروزه دانشمندان به ارزشهاي علمي و ويژگيهاي منحصر به فرد هيپنوتيزم پي بردهاند و توانستهاند در زمينههاي متنوعي از هيپنوتيزم بهرهمند شوند. هيپنوتيزم ديگر جزو طب جايگزين حساب نميشود.

  به طوري كه حتي در عملهاي جراحي هم ميتوان به جاي داروي بيهوشي از هيپنوتيزم استفاده كرد. متخصصان بيهوشي دانشگاه ليژ بلژيك طي 10سال گذشته در بيش از 4800 عمل جراحي از اين روش استفاده كردهاند.

  در اين ميان هيپنوتيزمشونده بايد به درمانگر خود اعتماد داشته باشد. در غير اين صورت بسختي هيپنوتيزم ميشود. هيپنوتيزم احتياج به همكاري خوب بيمار دارد. كساني كه همكاري خوبي ندارند، بهره هوشي پايين دارند يا كساني كه بيماري مغز و اعصاب دارند بسختي هيپنوتيزم ميشوند.

  چه كساني هيپنوتيزم ميشوند؟

  همه انسانها قابل هيپنوتيزم شدن نيستند. تعداد كمي هستند كه اصلا هيپنوتيزم نميشوند. در آزمايشي كه روي 533 نفر انجام شده بود حدود 20 نفر اصلا هيپنوتيزم نشدند. همه افرادي هم كه هيپنوتيزم ميشوند، به يك ميزان تحت تاثير هيپنوتيزم قرار نميگيرند. به طور كلي حدود 10 درصد مردم اصلا هيپنوتيزم نميشوند. قدرت هيپنوتيزمپذيري را ميتوان با فاكتورهاي زير پيشبيني كرد: قدرت تخيل قوي، لذت بردن از خيالبافي و توانايي خلق تصويرهاي ذهني روشن. نكته اصلي اين است كه هيپنوتيزمشونده بايد به درمانگر خود اعتماد داشته باشد، در غير اين صورت بسختي هيپنوتيزم ميشود. هيپنوتيزم احتياج به همكاري خوب بيمار دارد. كساني كه همكاري خوبي ندارند، بهره هوشي پايين دارند يا كساني كه بيماري مغز و اعصاب دارند بسختي هيپنوتيزم ميشوند.

  روشهاي درماني با كمك هيپنوتيزم سندرم روده تحريكپذير

  هيپنوتيزم امروزه در درمان بسياري از بيماريها كاربرد دارد؛ حتي بيماريهايي كه فكرش را هم نميكنيد! مثلا هيپنوتيزم در درمان سندرم روده تحريكپذير كاربرد دارد. اين بيماري در خانمها شايعتر از آقايان است و معمولا در سن زير 40 سالگي شروع ميشود. علامت اين بيماري درد شكم به همراه يبوست و اسهال دورهاي است. در اين بيماري هيچ اختلال ارگانيكي پيدا نميشود و علت آن ناشناخته است. درمان دارويي اين بيماري بسياري مشكل و تنها درمان علامتي براي آن انجام ميشود. اين بيماري با سطح مواجهه با استرس ارتباط دارد. همچنين كساني كه نميتوانند به استرسهاي رواني پاسخ مناسب دهند بيشتر دچار بيماري سندرم روده تحريكپذير ميشوند. در روش درمان با هيپنوتيزم، روشهاي مواجهه با استرس و روشهاي كاهش اضطراب به بيمار آموزش داده ميشود. همچنين به بيمار آموخته ميشود با تمركز بر علائم گوارشي، عليرغم وجود استرس دچار مشكلات گوارشي نشود.

  زايمان با هيپنوتيزم

  درد زايمان يكي از دلايلي است كه زنان باردار تمايل بيشتري به سزارين دارند. هيپنوتيزم بخوبي ميتواند درد زايمان طبيعي را از بين ببرد و خانم باردار، زايمان بدون درد را تجربه كند. با گسترش اين روش آمار سزارين و عوارض ناشي از آن هم در كشور پايين ميآيد. در اين روش مادر باردار طي ماههاي بارداري از سوي پزشك خود تحت هيپنوتيزم قرار ميگيرد و قدرت هيپنوتيزمپذيري مادر ارزيابي ميشود. با آموزشهايي كه در اين مدت به مادر داده ميشود، در زمان زايمان مادر ميتواند خود را در شرايط بدون درد قرار دهد و زايمان طبيعي راحتي داشته باشد. در مواردي كه مادر امكان زايمان طبيعي ندارد، ميتوان سزارين را با روش هيپنوتيزم انجام داد. بيماران از نظر هيپنوتيزمپذيري به 3 دسته تقسيم ميشوند؛ كساني كه اصلا هيپنوتيزم نميشوند كه حدود 5تا 10 درصد جمعيت را تشكيل ميدهند. كساني كه به طور معمولي هيپنوتيزم ميشوند كه حدود 70درصد هستند و كساني كه براحتي و به ميزان زيادي هيپنوتيزم را ميپذيرند كه حدود 10 درصد جمعيت را تشكيل ميدهند.

  براي انجام سزارين با هيپنوتيزم لازم است بيمار در دسته سوم باشد. يعني براحتي هيپنوتيزم را بپذيرد. سزارين جزو جراحيهاي سنگين پزشكي است و احتياج به بيهوشي عمومي دارد. اگر بتوان اين جراحي را با هيپنوتيزم انجام داد، بيمار هنگام عمل بدون اينكه بيهوش باشد دردي را حس نميكند و ميتواند با جراح همكاري داشته باشد. علاوه بر اين، از لحاظ اقتصادي اين روش بسيار ارزانتر از جراحي با بيهوشي عمومي است. تا به حال چند جراحي سزارين با استفاده از هيپنوتيزم در ايران انجام شده است.

  جراحي با هيپنوتيزم

  در آوريل 2006 شبكه تلويزيوني4 more انگلستان يك عمل جراحي فتق(herniation )را كه با كمك هيپنوتيزم انجام شده بود به طور مستقيم پخش كرد. ديگر كسي نميتوانست هيپنوتيزم را انكار كند، بلكه به همه ثابت شد حتي در عملهاي جراحي هم ميتوان به جاي داروي بيهوشي از هيپنوتيزم استفاده كرد. متخصصان بيهوشي دانشگاه ليژ بلژيك طي 10 سال گذشته در بيش از 4800 عمل جراحي از اين روش استفاده كردهاند. با استفاده از اين روش بيمار زودتر ترخيص ميشود، حين عمل خونريزي كمتري دارد، عوارض دارويي كمتر است و همچنين بيمار از حالت تهوع و ناخوشي بعد از جراحي كمتر رنج ميبرد.

  درمان بيماريهاي پوستي

  از هيپنوتيزم ميتوان در درمان بيماريهاي پوستي استفاده كرد. درماتيت آتوپيك و پسوريازيس دو بيماري پوستي هستند كه هيپنوتيزم در درمان آنها كمك كننده است. درماتيت آتوپيك (atopic dermatitis )نوعي بيماري است كه در آن پوست به سبب حساسيت نسبت به مواد خاص دچار قرمزي و خارش ميشود. اين بيماري معمولا با آسم يا تب يونجه همراهي دارد. علامت اصلي بيماري پسوريازيس (psoriasis )هم تشكيل ضايعات قرمز رنگ روي پوست است. ضايعات قرمزرنگ دچار پوسته ريزي هم ميشوند. مطالعات انجام شده اثر مثبت هيپنوتيزم در درمان اين بيماريها را ثابت كرده است.

  كاهش وزن

  چاقي بيماري جوامع مدرن و كنترل چاقي بسيار مشكل است. هنوز هم پزشكي در درمان چاقي بسيار ضعيف عمل ميكند و روشهاي درماني قطعي براي چاقي وجود ندارد. مطالعات انجام شده ثابت كرده است هيپنوتيزم تاثير بسزايي در درمان چاقي دارد. افرادي كه قصد كاهش وزن دارند، ميتوانند با استفاده از هيپنوتيزم عادات غذايي خود را اصلاح كنند و در كنار ساير درمانها به وزن ايدهآل خود برسند.

  كاهش درد در بيماريهاي مزمن

  هيپنوتيزم ميتواند در بيماريهاي مزمن بسيار كمككننده باشد.

  به عنوان مثال بيماران مبتلا به سرطان كه از درد رنج ميبرند، ميتوانند با هيپنوتيزم از درد و همچنين علائم ناشي از مصرف داروهاي شيميدرماني رهايي پيدا كنند. در دندانپزشكي هم از هيپنوتيزم به عنوان روشي براي كاهش درد استفاده ميشود. استفاده از هيپنوتيزم در دندانپزشكي از جمله روشهايي است كه در ايران مورد استفاده قرار ميگيرد.

  ناخن جويدن و انگشت مكيدن

  حتما شما هم كودكاني را ديدهايد كه آنقدر ناخنشان را ميجوند كه اعصاب همه را خرد ميكنند. ناخن جويدن و انگشت مكيدن جزو اختلالات عصبي كودكان هستند كه با هيپنوتيزم درمان ميشوند. كودكان و نوجوانان قابليت هيپنوتيزم شدن بالايي دارند. البته در كودكان عقبمانده ذهني، كودكان بيشفعال، شخصيتهاي پارانوئيد و ساير بيماريهايي كه باعث اختلال تمركز شوند، انجام هيپنوتيزم سختتر است. با اين حال، قابليت بالاي هيپنوتيزم شدن، كودكان و نوجوانان را نامزد خوبي براي هيپنوتيزمدرماني ميكند. از هيپنوتيزم ميتوان در درمان تشنج، سردرد، آسم، مشكلات گوارشي، مشكلات عصبي مانند ناخن جويدن و انگشت مكيدن استفاده كرد.

  خودتان را هيپنوتيزم كنيد

  هيپنوتيزم كردن خود (self hypnosis) روشي است كه در آن يك نفر خودش را هيپنوتيزم ميكند. اين روش بيشتر براي كنترل تغذيه، ترك سيگار و اعتياد و كاهش استرس به كار ميرود. افرادي كه اين كار را ميكنند، گاهي به كمك احتياج پيدا ميكنند كه در اين صورت ميتوانند از فيلم يا سيديهاي صوتي استفاده نمايند. هيپنوتيزم كردن خود يك توانايي است كه به مرور زمان و با تمرين بيشتر تقويت ميشود.
  منبع: سايت بازياب

 6. #4


  تاریخ عضویت
  Apr 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  متوسط
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  قدرت امتیاز دهی
  1
  نوشته ها
  10
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Dịch vụ nộp tờ khai thuế trắng báo cáo thuế trắng qua mạng giá rẻ

  Mình nhận làm dịch vụ kế toán - thuế trọn gói giá rẻ, dịch vụ kê khai quyết toán thuế TNDN TNCN GTGT.


  Kê khai thuế TNCN GTGT TNDN tháng quý năm:


  Hàng tháng, đầu mỗi kỳ sẽ có nhân sự đến nhận hồ sơ chứng từ và thực hiện các công việc như Lập báo cáo thuế GTGT, TNDN, TNCN hàng tháng, quý gửi cơ quan thuế, Lập báo cáo quyết toán thuế TNDN năm, Lập báo cáo quyết toán thuế TNCN năm, Lập báo cáo quyết toán các loại thuế liên quan khác, Lập báo cáo tài chính, Thông báo cho doanh nghiệp số tiên thuế phải nộp và các vấn đề khi có phát sinh.


  Các nghiệp vụ kế toán


  Phân loại, sắp xếp, đóng chứng từ kế toán, Định khoản các nghiệp vụ kế toán phát sinh Kiểm tra các chứng từ đầu vào, đầu ra cho phù hợp với quy định của pháp luật, Hạch toán và ghi sổ sách các chứng từ, Lập và in các loại sổ sách kế toán theo qui định, Đứng tên nhân viên làm kế toán cho doanh nghiệp, Bổ nhiệm, đứng tên kế toán trưởng cho doanh nghiệp. Toàn bộ dữ liệu đều thực hiện trên phần mềm kế toán chuyên nghiệp.


  Tư vấn, giải trình thuế


  Hỗ trợ tư vấn các vấn đề chính sách thuế liên quan tới lao động tiền lương, bảo hiểm xã hội, bảo hiểm y tế, kế toán và hóa đơn chứng từ cho doanh nghiệp trong nội dung và phạm vi công việc thực hiện, Làm việc trực tiếp với cơ quan thuế khi có yêu cầu, làm việc với kiểm toán thống nhất số liệu kế toán năm.

  Bạn nào cần thuê dịch vụ hoặc cần tư vấn phần mềm kế toán cứ Inbox hoặc Zalo mình nhé.

  Khu vực có thể đến trực tiếp nhận hồ sơ chứng từ kế toán: Hà Nội, Bắc Ninh, Bắc Giang, Hưng Yên, Thái Nguyên.
  DỊCH VỤ KẾ TOÁN - KÊ KHAI THUẾ

  PHẦN MỀM KẾ TOÁN FAST MISA, CHỮ KÝ SỐĐiện thoại + Zalo: 0978937520 Skype: accountantvnEmail: ketoanthue6899@gmail.com<font size="6"><a href="https://keto...nt></b></font>/ketoanthue2018 Phan mem ke toan gia re, phần mềm kế toán giá rẻ, phần mềm fast accounting crack, phan mem fast accounting crack, phần mềm Misa Sme.net 2017 crack, phan mem Misa Sme.net 2017 crack, Fast giá rẻ, Fast gia re, Fast crack, Misa crack, Misa giá rẻ, Misa gia re, dịch vụ kế toán giá rẻ, dich vu ke toan gia re, dịch vụ kê khai thuế trọn gói, dich vu ke khai thue tron goi, dịch vụ báo cáo tài chính, dich vu bao cao tai chinh, dịch vụ sổ sách kế toán, dich vu so sach ke toan, dịch vụ hoàn thuế GTGT, dịch vụ hoan thue GTGT, dịch vụ kế toán tại nhà, dich vu ke toan tai nha, dịch vụ kế toán part - time, dich vu ke toan part - time, đào tạo kế toán, dao tao ke toan, dạy thực hành kế toán trên fast misa, day thuc hanh ke toan fast misa, dịch vụ phần mềm kế toán giá rẻ, dich vu phan mem ke toan giá rẻ, Fast accounting 11 update 133, fast accounting 11 update 200, Fast accounting 10.2r2 update 133, fast accounting 10.2r2 update 200, fast accounting 10.0 update 133, fast accounting 10.0 update 200, fast accounting 2008, fast accounting 2006, nhận update thông tư 200 cho phần mềm Fast accounting, nhan update thong tu 200 cho phan mem fast accounting, nhận update thông tư 133 cho phần mềm Fast accounting, nhan update thong tu 133 cho phan mem fast accounting Dịch vụ nộp tờ khai thuế trắng báo cáo thuế trắng qua mạng giá rẻ

 7. #5


  تاریخ عضویت
  Jun 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  نوشته ها
  202
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Thiết kế website nhà chùa ấn tượng, độc đáo, mang phong cách riêng cho từng ngôi chùa.
  Thiết kế website với giao diện đẹp, đa dạng, gần gũi với người đọc.
  Hướng dẫn cách quản trị website, đăng bài viết lên website vô cùng đơn giản.
  Hỗ trợ quản lý chăm sóc nội dung cho website nhà chùa trọn gói.
  Hãy liên hệ ngay để biết thêm thông tin chi tiết.


  Hotline: 0934 150 770 Zalo - 0978 106 552 Zalo ( Hoàng Mr )
  https://www.thietkewebchuyen.com/thi...-viet-nam.html

 8. #6


  تاریخ عضویت
  Jun 2018
  جنسیت
  مرد
  وضعیت تاهل
  مجرد
  شدت پسوریازیس
  ضعیف
  اخلاق و روحیه
  !
  میزان امتیاز
  1
  نوشته ها
  202
  پسندیده
  0
  مورد پسند: 0
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  Chỉ 200đ/tin -> 100k dc 500 tin, 0934 150 770 Zalo - 0978 106 552 Zalo ( Hoàng Mr )

  1. Quy trình làm việc
  -> Bạn gửi nội dung cần đăng cho chúng tôi qua: Zalo/ Viber 0934 150 770 / Zallo 0978 106 552 / Email hohoanganh20588@gmail.com


  -> Nội dung bao gồm thông tin bạn muốn rao quảng cáo: nội dung giới thiệu, hình ảnh, link sản phẩm, thông tin liên hệ của bạn ... cố gắng sắp xếp nội dung đăng cho dễ nhìn dễ đọc trước khi gửi qua chúng tôi, hoặc nếu thông tin cần đăng chưa đầy đủ thì chúng tôi sẽ soạn lại dùm bạn


  -> Chọn gói rao vặt bên dưới và chuyển khoản thanh toán trước vào tài khoản của ThietKeWebChuyen.Com:

  Agribank - Chi nhánh Sài Gòn
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 1600.205.230.224 ( chi nhánh Sài Gòn)
  .
  DongABank- Chi nhánh Tp.HCM
  Chủ tk : Hồ Hòang Anh
  Số tk : 010.956.4403
  .
  Vietcombank-Chi Nhánh Tp.HCM
  Chủ tk: Hồ Hòang Anh
  Số tk: 007.1000.957.266.
  .
  ( Nội dung chuyển tiền chỉ cần ghi số điện thoại hoặc tên web )


  -> Tin sẽ đăng và bạn sẽ nhận được file báo cáo tương ứng với thời gian ghi trên gói đăng tin bạn chọn. DANH SÁCH WEBSITE ĐĂNG TIN LÀ DANH SÁCH CHÚNG TÔI CÓ SẴN, KHÔNG NHẬN ĐĂNG THEO WEBSITE YÊU CẦU BÊN NGOÀI CỦA QUÝ KHÁCH


  Chi phí: 200đ/tin, tương ứng

  Gói 1: 1000 tin giá 200,000đ, gửi báo cáo sau 1 ngày

  Gói 2: 2500 tin giá 500,000đ, gửi báo cáo sau 2-3 ngày

  Gói 3: 5000 tin giá 1,000,000đ, gửi báo cáo sau 5-7 ngày, tặng miện phí thêm 500 tin

  Gói 4: 15.000 tin giá 3,000,000đ, gửi báo cáo sau 15-17 ngày, tặng miễn phí thêm 2,000 tin

  Liên hệ: ThietKeWebChuyen. Com/ 0934 150 770 ( Zalo, Viber ), 0978 106 552 Zalo, hohoanganh20588 @ gmail .com
  2-3 ngà

 

 

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •